فایل ناب ( کسب درآمد از فروش فایل )

کسب درآمد از طریق بازارایابی و فروش فایل دانلودی

درباره ما

درباره فایل ناب

 

مالکیت سایت: محمد غفوری تبار

 

 

 

"فایل ناب" یک سیستم فروشگاه ساز آنلاین است که به کاربران خود یک فروشگاه اختصاصی با مدیریت کامل و بصورت رایگان ارائه می کند. شما می توانید فایل های مجاز و قانونی خود را جهت فروش را در فایل ناب آپلود کنید و بدین ترتیب بدون هیچ هزینه ای صاحب یک کسب و کار اینترنتی خواهید شد و می توانید فایل های ارزشمند خود را برای عرضه به خریداران ارائه کنید و شما نیاز به هیچ دانش فنی برنامه نویسی یا تهیه فضای هاست ندارید.

سیستم همکاری در فروش فایل ناب با هدف درآمدزایی برای کافی نت ها ، دانش آموزان، دانشجویان، محققان و همچنین بستر سازی برای کسب درآمد در منزل توسط بانوان تحصیل کرده، کار خود را در مهر 94 شروع کرده است. سیستم کار با فروشگاه بسیار آسان بوده و البته در تمام مراحل ، آموزش های لازم را برای شما ارائه خواهیم کرد و در کنار شما خواهیم بود تا بتوانید به درآمد خوبی از سیستم همکاری در فروش فایل ناب برسید.

 

پس از ثبت نام در سایت فایل ناب امکان ایجاد فروشگاه اختصاصی خود را (به تعداد نامحدود) خواهید داشت (مانند www.myshop.FileNab.com) و در صورت تمایل می توانید از دامنه یا زیردامنه شخصی خود برای فروشگاهتان استفاده کنید (مانند www.myshop.com) و بصورت کاملا مجزا فعالیت کنید. همچنین می توانید در فروشگاه خود فقط فایل های خودتان را بفرشید و یا اینکه فقط فایل های سایر کاربران را بصورت بازاریابی بفروشید و یا اینکه تمام محصولات را بفروشید ، قالب فروشگاه های خود را ویرایش کنید ، اخبار و مطالب خود را در فروشگاه ثبت کنید ، موضوعات و صفحات جدید اضافه کنید ، به راحتی اسلایدشو فروشگاه تان را راه اندازی و ویرایش کنید ، در مسابقات سایت شرکت کنید و ...

 

 

ثبت نام در فایل ناب 

 

 

در سیستم همکاری در فروش فایل ناب به روشهای زیر می توانید کسب درآمد کنید:

 

1- فروش فایل: هر کاربر می تواند فایل های قابل استفاده و قابل دانلود خود را برای فروش آپلود کرده و توضیحات آن را ثبت نموده و قیمت گذاری نماید و پس از تایید مدیریت به فروش برساند. در هر بار فروش ، 20 درصد از قیمت محصول برای سایت ، 15 تا 75 درصد به انتخاب صاحب فایل برای بازاریاب و مابقی به فروشنده و صاحب فایل تعلق می گیرد.

 

2- بازاریابی: هر کاربر می تواند با هر بار فروش فایل های خود و یا سایر فروشندگان از طریق فروشگاهی که در فایل ناب به رایگان در اختیارش قرار می گیرد ، 15 تا 75